top of page

 

ПРОГРАМА "ДВА КРОКИ"

  

 

  

     Сьогодні Україна переживає кризу національної деградації. 

    Включився,  закладений  в  Конституції, механізм знищення єдності Українського народу, територіальної цілісності Держави.

    Корупція в країні досягла свого апогею!

   Практика останніх  23  пострадянських  років  показала,  що  до влади безперешкодно можуть приходити будь-які випадкові особи, аж до злочинців, і людей, які страждають на психічні розлади.

  Крім того, на території сучасної  України  абсолютно вільно і безкарно діють агенти і емісари спецслужб інших держав, що в кінцевому підсумку, рано чи пізно призведе до чергової революції.

  Колись розквітаюча Країна знекровила! Кращі представники українського народу залишили Батьківщину в пошуках щасливого і спокійного життя для себе і своїх рідних на чужині!

  Держава  розкрадається, що  змінюють один одного ворогами українського народу, що приходять до влади під личиною борців за щастя народу, який вони ж збираються пограбувати!

    Чи  могло  Суспільство  протистояти всім цим діянням в минулому, і чи зможе воно протистояти їм в сьогоденні і майбутньому?

   Безумовно! Якби  Суспільство володіло всією  повнотою  влади, властивої будь-якому цивілізованому Суспільству, де панує Закон і Право!

    На жаль, але на  даний час в нашій Державі, де панують корупція влади, страх і безправ'я людей, така модель не може бути застосована. 

   Але, якщо Суспільство України хоче реальних змін у своєму житті, якщо Суспільство України бажає увійти в Світову спільноту цивілізованих держав, якщо у Суспільстві України збереглося бажання протидіяти будь-яким зовнішнім і внутрішнім злочинним співтовариствам, які прагнуть поневолити Український народ і відібрати Його землі, ресурси і право розпоряджатися ними, 

Суспільство України, заради майбутніх поколінь, ЗОБОВ'ЯЗАНО, створити умови, при яких реалізація ідеї підпорядкування Суспільства якої б то не було силі стає неможливою! Тільки народ України має в повній мірі розпоряджатися своєю долею і долею своєї країни!

   Для цього Суспільство повинне зробити лише два кроки! Лише два кроки на шляху до істинного народовладдя і побудови цивілізованої Держави:

1 крок Створити нові Інститути народної влади

    "Громадянський трибунал"

і

  "Громадянська Асамблея"

2 крок Створити новий Інститут громадянської безпеки

                 "Національний Комітет по боротьбі з корупцією"

   Без цих двох кроків подальший  рух Суспільства  в  сторону цивілізованості держави неможливий!

Громадянський трибунал

  У разі прийняття  керівництвом виконавчої влади, силових структур, суддями, або іншими суб'єктами виконавчої та судової влади або правоохоронних органів рішень, що йдуть врозріз інтересам Суспільства, які порушують (обмежують) права Громадян на будь-якому рівні, за заявою групи Громадян (кількість заявників визначається Положенням про Громадянський трибунал) ініціюється створення Тимчасового Громадянського трибуналу (Громадянського трибуналу).

    Громадянський трибунал ― непостійний орган народної влади.

Мета створення інституту Громадянських трибуналів

 

    Інститут   Громадянських  трибуналів  створюється  Суспільством для забезпечення прямого народовладдя відповідно до ст. 5 Конституції України, а так само, як наглядового органу за діяльністю новоствореного Суспільством правоохоронного органу 

Національного Комітету по  боротьбі з Корупцією (НКБК).

   Громадянський трибунал  від імені  народу  України висловлює громадянську позицію Товариства щодо дій об'єкта громадського звинувачення.

  Кожен  окремий Громадянський  трибунал створюється Суспільством щодо дій осіб, що займають керівні пости в установах державної влади, судах, правоохоронних органах та інших державних установах, спрощує процедуру впливу на об'єкт громадського звинувачення, може ініціювати будь-які слідчі дії щодо них, і надавати в суд свій вердикт як вердикт Суду присяжних.

  Кожен окремий Громадянський  трибунал  створюється автоматично при досягненні порогу за кількістю Громадян-ініціаторів на час проведення розслідування щодо об'єкта громадського звинувачення, і припиняє свою діяльність після винесення ним свого рішення (вердикту).

 Чисельний склад Громадянського  трибуналу, може бути порівняний з чисельним складом суду присяжних.

    Громадянський  трибунал  регіонального рівня створюється автоматично шляхом випадкового жеребкування з числа Громадян району, області або регіону, в якому було ініційовано створення Громадянського трибуналу.

   Вибрані  випадковим чином Громадяни, якщо вони не перебувають на лікуванні чи у від'їзді, дієздатні і можуть самостійно пересуватися, зобов'язані виконати свій громадянський обов'язок - брати участь в засіданні Громадянського трибуналу на правах депутата від нарду України. На час участі в роботі Громадянського трибуналу на таких депутатів і членів їх сімей поширюється депутатська недоторканність. Всі витрати на пересування і утримання депутатів під час дії Громадянського трибуналу бере на себе Суспільство. 

  Члени Громадянського  трибуналу перед початком процедури розгляду справи присягають на вірність народу України.

   Для повноцінного  розгляду справи і винесення справедливого вердикту Громадянський трибунал уповноважений викликати в якості консультантів і експертів будь-яких фахівців.

  Своїм вердиктом Громадянський трибунал від  імені народу України висловлює громадянську позицію Суспільства до дій об'єкта громадського звинувачення.

    Якщо Громадянський трибунал побачить у діях об'єкта громадського звинувачення злочинний умисел або злочинну діяльність, він виносить відповідний вердикт, і подає його для подальшого розслідування до відповідних правоохоронних органів. А в разі участі об'єкта  громадського звинувачення в корупційній діяльності - в НКБК. 

  Об'єкт громадського звинувачення за яким винесено обвинувальний вердикт, негайно втрачає імунітет, якщо такий був, на весь час ведення слідства.

    При підтвердженні злочинних дій об'єкта громадського звинувачення і, або виявленні нових фактів порушення ним закону, об'єкт громадського звинувачення негайно позбавляється своєї посади, а справу щодо нього передається до суду.

     При    винесенні      свого     рішення,   суд    приймає    вердикт 

Громадянського трибуналу в якості вердикту Суду присяжних.

    У разі підозри в протиправних, корупційних, або антиконституційних, або антинародних, або антидержавних діях об'єкта цивільного звинувачення з числа діячів вищого ешелону влади, включаючи Президента України,  ініціюється створення  Вищого Громадянського трибуналу з числа Громадян всіх регіонів України за жеребом.

     Вищий Громадянський трибунал  досліджує заяву громадян, які ініціювали створення Вищого Громадянського трибуналу, і дає громадянську оцінку діяльності об'єкта громадського звинувачення.

   У разі, підтвердження громадянського звинувачення, або виявлення Вищим Громадянським трибуналом у діяльності об'єкта громадського звинувачення фактів порушення / обмеження прав і свобод Громадян, корупції, антиконституційних, антинародних або антидержавних дій, Вищий Громадянський трибунал від імені народу України висловлює йому громадянську недовіру.

     При вираженні громадської недовіри до Президента України або іншій особі Вищої державної влади України, матеріали досліджень направляються до Конституційного суду, Верховну Раду і НКБК для більш детального розслідування і кваліфікації діяльності Президента України або іншої особи Вищого ешелону влади.

    При висловлення недовіри  до Президента України, останній повинен негайно, відсторонюється від посади, і його обов'язки переходять до Вице-президента до моменту проведення позачергового Референдуму (позачергових перевиборів Президента України).

   Вердикт недовірі Вищім Громадянським трибуналом до Президента України або іншій особі вищої державної влади не потребує затвердження або погодження з іншими інстанціями, Верховною радою и Конституційнім судом, так як виноситься від імені народу України, відповідно до ст. 5 Конституції України.

    У разі винесення вотуму недовіри Вищим Громадянським трибуналом, його вердикт передається для подальшого розслідування в правоохоронні органи, відповідні пред'явленим звинуваченнями.

  При підтвердженні злочинної діяльності об'єкта громадського звинувачення або при виявленні нових чи інших фактів порушення закону, матеріали слідства передаються в суд.

    При висловлення недовіри Громадянським трибуналом керівникові будь-якого органу влади, останній, негайно відстороняється від керівної посади, а співробітники цього органу влади, обирають нового керівника.

     Вердикт Громадянського трибуналу передається для подальшого розслідування в правоохоронні органи, відповідні пред'явленими звинуваченнями. 

    При висловлення  недовіри  судді, останній відсторонюється від ведення справ і позбавляється імунітету, а на ведення незакінчених судових справ призначається новий суддя.

    Вердикт Громадянського трибуналу передається для подальшого розслідування в правоохоронні органи, відповідні пред'явленими звинуваченнями. 

    Всі результати і висновки  Тимчасових Громадянських трибуналів будь-якого рівня публікуються в ЗМІ і відкриті для обговорення у Суспільстві. Їх матеріали використовуються в якості цивільного звинувачення при розслідуванні справ правоохоронними органами, НКБК, а також судами в якості вердикту Суду присяжних при винесенні рішення щодо об'єкта громадського звинувачення.

  Рішення  Тимчасових Громадянських трибуналів  і Вищого Громадянського трибуналу оскарженню не підлягають .

Громадянська Асамблея

  Мета створення інституту Громадянської Асамблеї

   Інститут Громадянської Асамблеї створюється Суспільством для забезпечення прямого народовладдя відповідно до ст. 5 Конституції України.

    Громадянська Асамблея від імені народу України висловлює громадянську позицію щодо дій об'єкта громадського звинувачення з числа представників Законодавчої влади (депутатів).

    Кожна окрема Громадянська Асамблея скликається Суспільством в разі порушення депутатом (групою депутатів) Ради будь-якого рівня і скликання прав і свобод Громадян, вираженого в голосуванні, прийнятті законів або іншої діяльності несумісною з буквою і духом Основного закону або суперечить інтересам Громадян і моралі Суспільства.

   Інститут Громадянської Асамблеї спрощує процедуру впливу на об'єкт громадянського звинувачення, може ініціювати будь-які слідчі дії щодо нього, і надавати суду свій вердикт як вердикту Суду присяжних.

    Скликання кожної окремої Громадянської Асамблеї  відбувається автоматично при досягнення порогу за кількістю Громадян - ініціаторів на час проведення розслідування щодо об'єкта громадянського звинувачення.

    Кожна окрема Громадянська Асамблея припиняє свою діяльність після винесення ним свого рішення (вердикту).

    Чисельний склад Громадянської Асамблеї може бути не менше 6 осіб, або можна порівняти з чисельним складом суду присяжних.

  Громадянська Асамблея не є постійним органом громадянської влади. Воно скликається з ініціативи групи Громадян, і з числа Громадян за принципом випадкового жереба, на час розгляду конкретної справи відносно представника законодавчої влади (депутата, групи депутатів) будь-якого рівня і скликання. 

   Вибрані випадковим чином Громадяни, якщо вони не перебувають на лікуванні чи у від'їзді, дієздатні і можуть самостійно пересуватися зобов'язані виконати свій громадянський обов'язок - брати участь в засіданні Громадянської Асамблеї на правах депутатів від нарду України. На час участі в роботі Громадянської Асамблеї на них і членів їх сімей поширюється імунітет депутата. Всі витрати на пересування і утримання таких депутатів під час дії Громадянської Асамблеї бере на себе Суспільство. 

  Вибрані учасники (депутати) Громадянської Асамблеї перед початком розгляду справи присягають на вірність народу України, і після закінчення свого дослідження, виносять вердикт від імені народу України.

   У разі недовіри до депутата (групі депутатів), вираженого вердиктом Громадянської Асамблеї, такі депутати позбавляються недоторканності, повноважень та інших привілеїв депутата, і негайно відгукуються з Законодавчих Зборів (Ради).

   У разі особливих умов, зазначених у  вердикті  Громадянської Асамблеї, пов'язаних з антиконституційною, антинародної, антидержавною діяльністю депутата (групи депутатів) спричинили, або можуть спричинити за собою наслідки будь-якого масштабу, а так само в разі інших дій, що носять корупційний характер, вердикт Громадянської Асамблеї направляється до Прокуратури, НКБК, СБУ та Конституційний суд для подальшого розслідування діяльності такого депутата (групи депутатів).

    У разі підтвердження  порушення Закону, справа передається до суду. При винесенні рішення суду вердикт Громадянської Асамблеї приймається в якості вердикту суду присяжних.

     В окрузі (округах) відкликаних депутатів призначаються перевибори.

Депутат, позбавлений повноважень за рішенням Громадянської Асамблеї, втрачає право обирати і бути обраним в будь-які законодавчі органи влади довічно .

    Рішення Громадянської Асамблеї вступає в силу з моменту винесення такого рішення, не має зворотної сили і не потребує подальших підтверджень і рішеннях, так як приймається від імені народу України.

    Всі рішення Тимчасових Громадянських Асамблей публікуються в ЗМІ, і відкриті для обговорення в Суспільстві.

 

Національний Комітет по боротьбі з корупцією «НКБК»

 

   З огляду на ускладненою політичної і фінансової обстановки в Україні, нездатності правоохоронних, державних органів вести боротьбу з корупцією в країні у всіх рівнях влади, Суспільство зобов'язане, в цілях забезпечення власної безпеки, створити новий інститут влади Національний Комітет по боротьбі з корупцією (НКБК).

НКБК  публічна організація.

   Передбачається, що, з метою забезпечення чистоти своїх лав і власної безпеки від протиправних дій корумпованих чиновників Вищих і регіональних гілок Державної, Виконавчої і Законодавчої влади, державних і недержавних структур, органів спеціального призначення, а, отже, і ефективності боротьби з корупцією, цей Комітет не входить в підпорядкування жодної з гілок влади ні на місцевому, ні на найвищому державному рівні.

    НКБК є автономною закритою громадською організацією, єдиним засновником і власником якої є Громадяни України.

 Керівником НКБК може стати будь-який діючий або, що знаходиться в резерві співробітник правоохоронних органів або інших спеціальних служб України, який побажав очолити новостворений орган Громадянської влади, який має досвід оперативно-розшукової роботи, не зганьбив себе ніякими протиправними діями, що має авторитет товаришів по службі і який пройшов тест на детекторі брехні.

    Керівник НКБК підписує Контракт з Суспільством терміном на 3 роки.

     Керівник  і  співробітники,  вступаючи  до лав НКБК, присягають на вірність народу України, і підписують зобов'язання про нерозголошення таємниці діяльності, слідства. документів і будь-яких заходів, що проводяться НКБК.

  Таким чином,

  НКБК  стає наддержавним органом Громадянської безпеки.

    Фінансування НКБК здійснюється шляхом відрахувань з обов'язкових платежів Громадян, минаючи бюджет Держави (позабюджетним фінансуванням), а так само за допомогою відрахувань від повернутих до бюджету Держави засобів.

     Керівник, співробітники НКБК і члени їх сімей захищені повним імунітетом від дій усіх без винятку структур Державної і Законодавчої влади.

     У разі злочинів перед народом (звинуваченні в корупції, розголошенні, передачі службової таємниці третім особам, діяльності, спрямованої на підрив і руйнування Державного ладу, насильницького повалення влади) керівник і співробітники НКБК відповідають за всією суворістю Цивільного та кримінального законодавства. А при обвинувальному вироку суду, пов'язаного з позбавленням волі, караються реальними максимально передбаченими Законом термінами без можливості умовно-дострокового звільнення.

    У разі «побутових» порушень і злочинів, керівник, співробітники НКБК і члени їх сімей відповідають перед законом поряд зі звичайними громадянами. Однак, в разі прийняття судом обвинувального вироку, пов'язаного з позбавленням волі, на них поширюється імунітет на весь термін дії вироку.

    Імунітет з керівника або співробітника НКБК, а так само членів їх сімей може бути знятий тільки рішенням Громадянського трибуналу.

   Рішення про створення або розпуск НКБК приймає народ України на загальну Референдумі.

    Контроль над діяльністю Комітету здійснюють громадяни України за допомогою Громадянських трибуналів і засобів масової інформації.

    НКБК об'єднує функції слідчого та наглядового органу одночасно.

  До компетенції НКБК входить нагляд за діяльністю чиновників державного апарату всіх ешелонів влади, включаючи вище керівництво країни, і Президента України, діяльністю народних депутатів, правоохоронних органів, МВС України, суддівського корпусу, прокуратури, керівних осіб державних установ та організацій, діяльність яких пов'язана із забезпеченням життєдіяльності громадянського суспільства.

  Ініціюються  слідчі дії  НКБК заявами Громадян України, вердиктами Громадянських трибуналів, або безпосередньо самим НКБК, публікаціями ЗМІ, або іншими способами.

    НКБК має власну агентурну мережу.

   Для належного виконання своїх обов'язків НКБК уповноважений залучати до спільної роботи співробітників інших правоохоронних органів і прокуратури на час проведення конкретних слідчих заходів НКБК. В цьому випадку залучений співробітник приводиться до присяги на вірність народу України і підписує меморандум про нерозголошення таємниці слідства і діяльності НКБК. На весь час спільної роботи на прикомандированого співробітника поширюється імунітет і відповідальність співробітника НКБК із забезпеченням посадового окладу співробітника НКБК.

    Всі служби і підрозділи Державної влади і правоохоронних органів України зобов'язані, на вимогу НКБК, надавати всю наявну у них інформацію, що стосується суті запиту.

    Після закінчення слідчих дій НКБК передає матеріали в суд. А, якщо слідчі дії велися щодо осіб, що володіють імунітетом, і не були ініційовані Громадянським трибуналом, НКБК дає запит на формування Громадянського трибуналу, до компетенції якого входить позбавлення державної недоторканності уповноважених посадових осіб, аж до Президента України.

  Створивши такий  всемогутній  орган  Громадянської  влади, Суспільство повинно подбати про власну безпеку від можливих протиправних дій самого такого органу.

  З метою контролю за діяльністю керівника та співробітників НКБК, крім контролю Громадянським трибуналом, створюється внутрішній наглядовий орган Служба Власної безпеки НКБК (СВБ НКК) в компетенцію якої входить нагляд за діяльністю керівника та співробітників НКБК.

    Громадянські трибунали наділені правом позбавлення імунітету керівника і співробітників НКБК, і призупинки або скасування ними виконання службових обов'язків.         

    Свій вердикт Громадянський трибунал направляє в СВБ НКБК для розслідування діяльності діючих співробітників НКБК. У разі виявлення злочинів співробітниками НКБК власним внутрішнім розслідуванням СВБ НКБК, останній ініціює створення Громадянського трибуналу з метою винесення ним рішення про зняття імунітету зі співробітника, що переступив Закон України. У разі винесення Громадянським трибуналом обвинувального вердикту, матеріали слідства передаються в суд. При винесенні судом обвинувального вироку, рішення Громадянського трибуналу приймається в якості вердикту Суду присяжних.

    Злочини, скоєні керівником або співробітниками НКБК не мають терміну давності.

Громадянський трибунал
Громадянська Асамблея
НКБК укр
bottom of page